Długo wyczekiwany koncert premierowy Jetlagz w Warszawie!

Duet, który tworzą Kosi i Łajzol z kultowego składu JWP/BC wystąpi w ramach Record Store Day Warsaw – 2018 w sobotę 21 kwietnia w Mała Warszawa (dawna Fabryka Trzciny).

Wydany przez Jetlagz w grudniu 2017 album „WSK8OFMND” przełamuje nie tylko muzyczne, ale również pokoleniowe granice, odważnie czerpiąc z dobrodziejstw newschoolowej elektroniki i nie tracąc przy tym, ani hiphopowego pazura ani przebojowego potencjału znanego z projektów JWP Crew.

Wydarzenia na Facebook’u: zapisz się!

Na płycie znalazło się 15 premierowych utworów, gdzie gościnne wystąpili m.in. Siwers, Żabson oraz Leh. Całość skreczami dopełnił niezawodny DJ Falcon1.

Single promujące LP:
– Roppongi Boys: sprawdź!
– Bezbek: sprawdź!
– Jetlag: sprawdź!
– Bezsens feat. Żabson: sprawdź!

Po koncercie oficjalne aterparty, na którym zagrają DJ KEBS i FALCON1 !

Wejście: 21:00
Koncert: 22:30
After: 23:30

Bilety:
1 pula: 30 zł
2 pula: 40 zł
After po koncercie: 10 zł / na bramce

Kiedy: 21.04.2018
Gdzie: Mała Warszawa, ul. Otwocka 14

RSDW to warszawska odsłona międzynarodowego święta kultury winylowej czyli Record Store Day. W weekend 21 i 22 kwietnia w centrum kulturalnym Mała Warszawa (dawna Fabryka Trzciny) odbędą się targi muzyczne, showcasy, projekcje filmowe, spotkania i wystawa okładek płyt Rosława Szaybo i Stanisława Zagórskiego. Wieczorem na scenach Małej Warszawy wystąpią m.in. Jetlagz (sobota 21 kwietnia) i jazzowe odkrycie z Londynu – zespół Collocutor, który zagra w niedzielę 22 kwietnia. Więcej informacji: FB Record Store Day Warsaw 2018.

Patroni Medialni: Radio Kampus, Aktivist, Co Jest Grane24, Rap News, Jazz Forum, JazzSoul.pl, soulbowl.pl, Going., F5