fot. kadr z klipu „Michael Buffer”

Za nami premiery dwóch singli zwiastujących 20 studyjny album (LP) Peji. Raper po wydaniu płyt „25_godzin”, „G.O.A.T.” i „2050”, ponownie postawił na współpracę z Magierą. Nadchodzi „Black Album”, którego premierę przewidziano na 17 września.

„Black Album” to starannie wyselekcjonowane kompozycje Magiery, które stanowią świetne tło dla narracji Rycha. Na płycie pojawią się zarówno goście z Polski, jak i USA. Na szczególną uwagę zasługuje utwór „Wracam z dalekiej podróży”, czy choćby „Hard Talk”. Odmienny klimat na płycie to „Morote Gari” i najbardziej oryginalna kompozycja – „Chwasty”. Nie zabraknie eksperymentów w postaci „Mad libs Rap”. Kawałki o tytułach „Mrok”, „Jak żyć?”, „Moje pióro”, czy choćby „Pomniki” – to numery dedykowane fanom klasycznego rapu poznaniaka. 

Niebawem możemy spodziewać się kolejnych teledysków, zrealizowanych do: „Maybach” oraz „Cash Flow”.

Lista utworów (kolejność przypadkowa i bez gości) poniżej:

CD1:
1. Czarny Psalm 
2. Mrok – feat. ??? 
3. Hard Talk – feat. ??? 
4. Morote Gari 
5. Cash Flow 
6. Michael Buffer 
7. Maybach 
8. Mad libs Rap 
9. Jak żyć – feat. ??? 
10. Pomniki – feat. ??? 
11. Moje pióro – feat. ??? 
12. Wejście Smoka 
13. Wracam z dalekiej podróży 
14. Chwasty 
15. Pandemonium 
16. ???? 
17. Bonus track 
18. Bonus track 

CD 2
???

3 KOMENTARZE

  1. Mam tylko nadzieję, że będzie sporo bonusów track w wersji deluxe.Bo za tą kasę by wypadało.Po co komuś jakieś worki,naszywki ,wlepki itp pierdoły.Zamówiłem deluxe za ostatnie zaskurniaki i mam nadzieję, że nie wtopie.

  2. Przecież dostajesz w wersji deluxe dodatkowe CD (zapewne z instrumentalami), Czarny Wrzesień i dwa bonus tracki na Black Album. To chyba nie mało co? Poza tym jeśli nie interesują Cię dodatkowe gadżety to trzeba było kupić po prostu wersję preorderową a nie deluxe

  3. Dwa bonus tracki są chyba też w wersji normalnej. A co do gadżetów, to ma racje,że pierdoły nie potrzebne nikomu. A po drugie wydał ostatnie zaskurniaki więc szanuję się takich fanów!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here