Drugi sezon Szczecińskiej Ligi Wolnostylowej na finiszu!

20 grudnia w Szczecińskim klubie Elefunk odbędzie się piąta, czyli przedostatnia ustawka drugiego sezonu Szczecińskiej Ligi Wolnostylowej. Zawodnicy po raz kolejny chwycą za mikrofony by za pomocą improwizowanych rymów (freestyle) walczyć o respekt, ciekawe nagrody oraz punkty w tabeli, które premiować ich będą do Wielkiego Finału!
Szczecińskiej Liga Wolnostylowa powstała w 2018 roku z inicjatywy Kapsla, Żelu Żelsona oraz Cartera. Jest to świetna platforma do regularnych treningów i nabierania charyzmy scenicznej dla zawodników. Na każdej imprezie jest ok. 150-200 osób i każda osoba która się na niej pojawiła, może przyznać jak świetny klimat tam panuje. Przez pierwszy sezon SLW przewinęło się ponad 50 freestylowców. W większości byli to zawodnicy lokalni (Szczecin + okolice), jednak w Wielkim Finale znalazł się również Lajon, który reprezentuje Poznańską Freestyle Ligę. W drugim sezonie, który trwa obecnie liga nabrała rozpędu. Coraz chętniej przyjeżdżają do Szczecina znaczący zawodnicy z Polski i duże szanse na awans do finału mają m.in. Adoem i Sivvynsky z Poznania, Yowee z Lęborka czy zwycięzca ostatniej ustawki – Bobi z Zielonej Góry. 

 

Do końca sezonu zostały dwie ustawki. Zawodnicy którzy nie startowali jeszcze w tym sezonie w dalszym ciągu mają duże szanse na awans – do finału premiowanych jest 8 zawodników.
Najbliższa ustawka odbędzie się 20 grudnia w Elefunk Club (za nieco ponad 3 tygodnie).
Oprócz samej bitwy odbędzie się również koncert niespodzianka, organizatorzy jeszcze nie zdradzają kto to będzie – wszystkie szczegóły będą podane na wydarzeniu.

Data: 20.12.2019
Miejsce: Elefunk Club Szczecin
Start: 20.00
Bilety: 10 zł (do nabycia na bramce)
Decki: Ey  DJ Carter
Prowadzenie: Żelu Żelson
Jury: Kapsel/TBA

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/675936842911333/