fot. mat. pras.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Teatr z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album „Mr KęKę”, który odbędzie się 20.09.2019. w Łodzi.

Start: 20:00
Miejsce: Klub Teatr, S. Moniuszki 4a, Łódź
Bilety: od 40 PLN
Przedsprzedaż: Biletomat.pl
Wydarzenie na FB: wejdź!

Wstęp 16+ Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Wzór zgody: bashesh.com.

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Po ogromnym sukcesie „To Tu” (podwójna platyna, ponad 120 koncertów w kraju i na świecie, ponad 130 milionów odtworzeń w serwisie YT) KęKę powraca by po raz kolejny Was zaskoczyć. „Mr KęKę” to najbardziej zróżnicowany z dotychczasowych albumów rapera. Lekkie, czasem prześmiewcze numery przeplatają się z poważnymi, refleksyjnymi i nierzadko gorzkimi utworami. Za warstwę muzyczną odpowiada czołówka polskich producentów. Jest nowocześnie ale też melodyjnie, czyli sprawdzona mieszanka do jakiej przyzwyczaił nas raper. Całości dopełniają starannie dobrani goście. Każdy z nich należy do czołówki polskiej muzyki w swoim gatunku.

Zapraszamy Was na muzyczną podróż, przez śmiech, gniew, beztroskę i łzy. Wersja deluxe albumu dostępna tylko w preorderze na www.takierzeczy.com – ilość ograniczona.

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy: wejdź!

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/RadomKeKe
www.bashesh.com