mat. pras.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub 30 z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Kaliego, promujący jego nowy album „Droga koguta”, który odbędzie się w 20.02.2020. w Lublinie.

Start/drzwi: 19:00
Koncerty główny: 21:00
Miejsce: Klub 30, ul. Jasna 7, Lublin
Bilety: od 40 PLN
Przedsprzedaż: Biletomat.pl
Stacjonarnie:

  • Klub30 Lublin
  • Sklep muzyczny e-music.com.pl, Tarasy Zamkowe, ul. Unii Lubelskiej 2
  • Salon Fryzjerstwa Męskiego Classic , Aleje Racławickie 27

Wydarzenie na FB: dołącz

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: bashesh.com

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

„Droga koguta” to jedenaście premierowych kawałków, w których po raz kolejny mieszają się doświadczenie Kaliego ze „świeżym uchem” Flvwlxssa. Ta doskonale wyprodukowana kompozycja, inspirowana kulturą wschodu i dźwiękami orientu, łączy w naturalny sposób sample rodem z chińskich filmów z nowoczesnymi podziałami perkusyjnymi i mocą 808. Teksty Kaliego, jak tytułowy kogut, mają ostry pazur a sam autor wypowiada się bezpretensjonalnie, rozliczając resztki niedopowiedzianych spraw, czyniąc „Drogę Koguta” uzupełnieniem wydanego wiosną Chudego Chłopaka.

„Droga Koguta” to również porywające kooperację z gośćmi, wśród których nie zabraknie starych dobrych znajomych szefa Ganja Mafii, jak również zaskakujących, niemal międzypokoleniowych pomostów, potwierdzających miałkość podziału na nową i starą szkołę.

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do grupy: wejdź!
Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/KaliGanjaMafia
www.bashesh.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ