fot. kadr z klipu "Nowy Porządek Świata"

Dotarły do nas bardzo ciekawe informacje, związane z kolejnym solowym wydawnictwem Gandziora. Poznański raper jest aktualnie w trakcie promocji płyty „Z życia wzięte”, która ma ukazać się jeszcze w tym roku. Właśnie dowiedzieliśmy się, że jej premiera ma odbyć się 10 grudnia! To właśnie w tym dniu w ręce preorderowiczów trafi najnowsze dzieło Gandi Gandy. Przedsprzedaż ma wystartować już za kilka dni – 25 października.

  • Wersja pre-orderowa zawierać będzie nie lada smaczek. Ten, kto zdecyduję się na zakup płyty w tej wersji, stanie się posiadaczem dwóch płyt. Drugim tytułem będzie Blajstar – „Nowy Porządek Blaja”. Jest to druga solowa płyta Medi Top Glona, na której znajdziecie 15 kawałków, wyprodukowanych w całości przez Hirassa. – ujawnił Gandzior.

Krążek „Z życia wzięte” będzie składać się z 14 premierowych utworów oraz jednego bonusowego. Jak opisuje sam autor: – Jest to zbiór luźnych utworów, opowiadających o różnych aspektach życia i stąd też taki, a nie inny tytuł. Za oprawę muzyczną oraz miks i aranż kawałków w całości odpowiada Jakub Hejnowicz, znany bardziej jako Hirass. Masteringiem materiału zajął się Arkadiusz Namysłowski. Wokale zostały zarejestrowane w 2018 roku w DIIL Gang Studio w Warszawie, pod okiem Szweda Swd. Nagranie śladów zajęło mi ok. 30 godzin, podczas czterodniowego pobytu w stolicy w gościnie u Bilona. Na krążku nie usłyszycie żadnych gości, za wyjątkiem bonus tracku niespodzianki. Jedyne zaproszone osoby to DJ’e, którzy położyli w kawałkach swoje skrecze i są nimi: Dj.Rink, Dj.Soina, Dj.Simo oraz Dj.Danek. 

Ponadto, poznaliśmy również front okładki, która została stworzona przez dwie osoby: Zdjęcia do okładki zostały wykonane i obrobione przez Jagodę Waśko, natomiast końcowy efekt zrealizował Marcin Boomski.

Aktualnie album „Z życia wzięte” promowany jest przez trzy video-single, powstałe do: „Gandi Ganda Gandzior”, „Witamy w NYC” i „Nowy Porządek Świata”. Kolejny ma trafić na YouTube wraz ze startem przedsprzedaży.

View this post on Instagram

💥Pre-order startuje 25.10.2019💥 💥Premiera płyty 10.12.2019💥 Przedstawiam Wam front okładki do mojego najnowszego albumu, którego tytuł brzmi Gandi Ganda " Z życia wzięte". Znany jest także termin rozpoczęcia sprzedaży pre-orderu , jak i premiery płyty. Przedsprzedaż odpalamy 25.10.2019 i tego dnia też zaprezentuję kolejny, czwarty już singiel, promujący wydawnictwo. Natoniast premiera albumy przewidziana jest na 10.12.2019. Płyta zawiera 14 premierowych utworów plus bonus track niespodzianka. Wersja pre-orderowa zawierać będzie nielada smaczek. Ten kto zdecyduję się  na zakup płyty w tej wersji stanie się posiadaczem dwóch płyt. Gdzie drugim tytułem będzie Blajstar "Nowy Porządek Blaja". Jest to druga solowa płyta Medi Top Glona, na której znajdziecie 15 kawałków, wyprodukowanych w całości przez Hirassa. W środku znajdziecie również wlepki zrobione specjalnie na tą okazję, a ich projekt wykonał Czarny Brat. Wszystkie Pre-ordery będą podpisane przez nas. Tytuł oddaje charakter płyty, w skład, której wchodzi 14 premierowych kawałków, nie powiązanych ze sobą w żaden sposób. Jest to zbiór luźnych utworów opowiadających o różnych aspektach życia i stąd też taki, a nie inny tytuł. Zdjęcia do okładki zostały wykonane i obrobione przez Jagodę Waśko, a końcowy efekt zrealizował Marcina Boomski. Za oprawę muzyczną oraz miks i aranż kawałków w całości odpowiada Jakub Hejnowicz, znany bardziej jako Hirass. Materingiem materiału zajął się Arkadiusz Namysłowski. Wokale zostały zarejestrowane w 2018 roku w Dill Gang studio w Warszawie pod okiem Szweda Swd. Nagranie śladów zajęło mi ok 30 godzin podczas cztero dniowego pobytu w stolicy w gościnie u Bilona. Na krążku nie usłyszycie żadnych gości, za wyjątkiem bonus tracku niespodzianki. Jedyne zaproszone osoby to Dj'e, którzy położyli w kawałkach swoje skrecze i są nimi: Dj.Rink, Dj.Soina, Dj.Simo oraz Dj.Danek. Płytę, jak dotąd, promują trzy single z teledyskami, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez słuchaczy i można je oglądać na moim YouTubie: https://www.youtube.com/channel/UCBuxR62prcZKrWaXLHGYDqQ Zachęcam do sprawdzenia singli w Internecie  i zamawiania pre-orderu. Z pozdrowieniami Gandi Ganda Gandzior 👊

A post shared by Gandi Ganda (@gandiganda_pcp) on