mat. pras.

HIP-HOP FEST IN TOUR 2019 – czyli jeden z największych objazdowych festivali hip-hop’owych w Polsce, w tym roku zaczynamy od Turku. Widzimy się na Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Parkowej 3.

Start Godzina: 18:00 “Drzwi Otwarte”: podczas naszego festivalu spotkamy się z jednymi z najlepszych artystów w Polsce wystąpią: TONY STARK 91 – Turek, MAŁPA N.A.S – Poznań, MASKOT – Wrocław, RR BRYGADA (RY23, RAFI) – Poznań, ZELO – Toruń, DJ SOINA – Poznań, ZBUKU – Prudnik, MAŁACH & RUFUZ – Warszawa, SITEK – Wrocław. Na scenie pojawią się jeszcze DJ ELEMENT i DJ GRUBAZ.

Wydarzenie na Facebooku: DOŁĄCZ!

Kilka słów od organizatora: Cieszymy się bardzo, że zawsze przy naszym festivalu będziemy w różnych miastach pomagać różnym osobą, jak tutaj w Turku: Arkowi Siwczyńskiemu – taką też obraliśmy formułę tych event-ów. Turek, jest miastem gdzie się urodziłem, mieszkałem spędziłem tutaj pierwsze lata dzieciństwa, obecnie mieszkam we Władysławowie, Mariusz „Maniek” Michalak mieszka w Tarnowie kilka kilometrów za mną i nie wyobrażaliśmy sobie rozpocząć naszej drogi w tym wszystkim od naszych miejscowości, troszkę we Władysławowie popsuła nam szyki pogoda, bo event robiliśmy na Stadionie „Znicza Władysławów”, ale taka jest natura. Pamiętam, jak w 2013 roku zaczynaliśmy we dwójkę naszą przygodę z Barkiem Budziakiem (Tony Stark91) wtedy było nas tutaj kilku w Turku, którzy działali w tym środowisku, dzisiaj została nas dwójka. Spod naszej bandery będą wychodzić bardzo duże i fajne projekty, na pewno prócz festivali Kolejnym projektem, który będziemy robić na dniach jest numer dla Kamila Gardzielika, do którego będzie wychodził do ringu i mam nadzieję, że bardzo mu się spodoba i będzie dla nie bardzo motywujący, będzie mu dawał taką wewnętrzną siłę i dobre nastawienie psychiczne, mogę wam coś zdradzić mianowicie odnośnie tego projektu: Produkcja, Mix, Master numeru został zaproszony ZELO, który przyjął zaproszenie i udzieli się również artystycznie na numerze, zaprosiliśmy również do projektu swojego gościa specjalnego ! :) Więcej wam nie zdradzę szczegółów czekajcie sami. 

Podczas festivalu odbędą się premiery albumów: Zbuku “Konsekwentnie”; DJ SOINA “Kręci Mnie Vinyl 3”.

Obiecujemy, że to nie będzie zwykły koncerty, to będzie jedno wielkie SHOW!

Karty wstępu można rezerwować i odbierać na miejscu cena 25 zł, w dniu festivalu bez rezerwacji cena 35 zł; Rezerwacja pod numerem 726-762-479, 666-063-107. Także wbijajcie na wydarzenie.

Agencja Artystyczno- Eventowa ” Wodziński&Michalak” oraz Idalia Banaszak (prowadząca)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ