mat. pras.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Muzyczny Trójka z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Szpaka, promujący jego najnowszy album „Atypowy”, który odbędzie się 17.11.2018 we Wrześni.

Start: 20:00
Miejsce: Klub Muzyczny Trójka, ul. Koszarowa 14, 62-300 Września
Support: konkurs – pojawi się na wydarzeniu
Bilety: od 35 PLN
Przedsprzedaż:
Biletomat: www.biletomat.pl
– kasy biletowe Kina Trójka

Wydarzenie na FB: ZAPISZ SIĘ!

„ATYPOWY” to drugi fizyczny krążek młodego reprezentanta „BOR Records”. Wcześniejszy materiał, „BORuto” EP był dostępny tylko w oficjalnym sklepie borshop.pl, w limitowanej ilości 3000szt i został wyprzedany w ciągu 1 godziny. Wydawnictwo to 11 premierowych numerów, które są przesiąknięte życiową treścią, energią oraz bezkompromisowym wersami. Za produkcję krążka odpowiedzialni są młodzi producenci, którzy podobnie jak Szpaku, w ciągu ostatniego roku udzielali się na najmocniejszych materiałach w polskim rapie.

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.  Wzór zgody: kliknij!

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy: wejdź!

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/pg/szpakusimbabor
www.bashesh.com