324243223

17. września zapraszamy do Piły na koncert Palucha

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Barka z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „10/29“, który odbędzie się 17.09.2016 w Pile.

Support: MJK Eklektikz oraz OLAS;
After party: Shorty82
Bilety: 25/30/35 zł
Przedsprzedaż: biletomat.pl; Klub Barka
Miejsce: Klub Barka
Start: 20:00
Wydarzenie na FB: DOŁĄCZ!

✖ Osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie pisemną zgodę od rodziców/opiekunów na udział w wydarzeniu!

„10/29” czyli 10 album napisany w wieku 29 lat oraz stary adres Palucha, blok 10 mieszkanie 29. Na krążku znajdzie się 18 premierowych utworów wyprodukowanych przez takich producentów jak: Julas, Grrracz, duet Chris Carson/Kendo czyli Young Veteran$, SoDrumatic, SherlOck oraz słowacki producent Maiky Beatz.

Gościnnie na albumie pojawiają się raperzy z Europy: Rytmus (Słowacja), Olexesh (NIemcy), S.Pri Noir (Francja) oraz członek BOR – Gedz. W jednym z refrenów udzielił się także Ras Luta. Na gramofonach projekt wsparli Dj Taek, Dj Show oraz Dj VaZee.

Motyw z okładki to charakterystyczne dla Piątkowa (dzielnica Poznania z której pochodzi raper) dwie wieże RTV, które można dostrzec prawie z każdego punktu miasta.

Paluch, raper obecny na scenie pd 2004 roku, na swoim koncie posiada podwójną platynę za album „Lepszego Życia Diler” oraz złote płyty za „Made in Heaven”, „Milion Dróg do Śmierci” oraz “Niebo”.

Więcej informacji:
– https://www.facebook.com/bashesh
– https://www.facebook.com/PaluchOfficial
– www.bashesh.com

 PLAKAT:

2016-09-17-paluch-pila-a3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ