Zapraszamy na koncert O.S.T.R w ramach trasy „O.S.T.R AUTENTYCZNIE”!

Artysta wystąpi w Radomiu już 16. listopada w Sali Koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej przy Żeromskiego 53! ZAPISZ SIĘ do wydarzenia na Facebook’u.

O.S.T.R. grał już z kilkoma zespołami wspomagającymi go na scenie, ale nigdy z tak wyjątkowym instrumentarium. O specyfice koncertów „Autentycznie” nie świadczy tylko dobór muzyków, instrumentów, oraz zaskakujące aranżacje. Wyjątkowa jest sama koncepcja akustycznego wykonania jednej i tej samej płyty – „Życie po śmierci „- od początku do końca. To pozwoli artyście na pierwszy od początku kariery tak osobisty spektakl, czy też w jego przypadku raczej osobistą spowiedź adresowaną do publiczności.

Wszystkie wydarzenia na trasie „Autentycznie” odbędą się w wyselekcjonowanych salach. Dołożono starań, aby dobrać odpowiednie tło dla specyfiki muzycznej i artystycznej przedstawienia. Od krakowskiego Teatru Variete po warszawski Teatr Syrena mamy do czynienia z czymś specjalnym, co pozostawi niezatarte wrażenie w duszy każdego słuchacza O.S.T.R.

★ Kiedy? ★
16 LISTOPAD 2017 (CZWARTEK), start godz. 20:00

★ Cena? ★
80 PLN- DÓŁ SALI
70 PLN- BALKON

PUNKTY SPRZEDAŻY:
1. Biuro podróży Big Holiday, ul. WAŁOWA 7
2. HEMPSZOP RADOM, ul.Moniuszki 21

Film dokumentalny: O.S.T.R. „Autentycznie” | Hennessy Never Stop. Never Settle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ