mat. pras.

Bashesh z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert Paluch, promujący jego najnowszy album „Czerwony Dywan“, który odbędzie się 16.marca w Bydgoszczy.
Paluchowi towarzyszyli będą Sarius, Szpaku oraz Joda.

Start bramki: 18:00, koncerty od 19:00
Miejsce: Artego Arena, ul. Toruńska 59

Bilety: od 45 zł

Przedsprzedaż: Biletomat.pl – bilety online

Wydarzenie FB: dołącz!

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.  Wzór zgody: kliknij!

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Czerwony Dywan to trzynasty solowy album Palucha. Krążek zaledwie trzy tygodnie po premierze okrył się podwójną platyną! Lirycznie w dużej mierze album skupia się na świecie showbiznesu i wszechobecnej potrzebie atencji, która występuje już nie tylko wśród kolegów z branży ale dotyczy całego dzisiejszego pokolenia. Nie zabraknie jednak lżejszych numerów takich singlowa „Spłata” na bicie Julasa czy osiedlowych bengerów jak teledyskowy „Mój Kościół” produkcji APmg.

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/PaluchOfficial
www.bashesh.com