fot. @ciociaewaaa_foto

Zarezerwujcie sobie dzień 21 grudnia (sobota) na to, aby przybyć do warszawskiej Proximy. To właśnie tam odbędzie się wyjątkowy koncert, podczas którego na jednej scenie pojawią się dwie czołowe ekipy polskiego rapu: HEMP GRU i POLSKA WERSJA!

Hemp Gru – to niepodważalne legendy. 15 lat temu Bilon i Wilku wydali swój pierwszy pełnoprawny album zatytułowany „Klucz”, który wpisał się nie tylko do historii krajowego Hip-Hopu, ale i całej muzyki. Pamiętacie takie hity, jak: „To jest to”, „Zjedz skręta”, „Nienawiść” czy „Cudowny dzieciak”? Zapewne te numery usłyszymy na żywo już 21.12. 

BPP i WDZ-ta na trasie koncertowej wspierają: Żary, Szwed SWD i DJ Cent. W takim składzie personalnym nie może zabraknąć potężnej energii i właściwej dawki motywacji!

Kolejną ekipą, która tego dnia wystąpi w Proximie będzie… Polska Wersja. Jano i Hinol szturmem wkroczyli na hip-hopowy rynek. Doskonale łączą klasykę z nowoczesnym brzmieniem, kładąc przy tym główny nacisk na warstwę tekstową, będącą istotnym elementem twórczości obu raperów. Mają oni na swoim koncie dwie wspólne płyty: „Powrót do przeszłości” i „Notabene”, a także trzy solowe projekty: Jano – „Senną powiekę” i „Inną wizję”, a Hinol – „Mej duszy dziecko”. Koniec 2019 roku, to idealny czas, aby odebrać złote i platynowe płyty, zamknąć pewien etap i skupić się na trzecim, długo oczekiwanym przez fanów albumie!

Imprezę poprowadzi znany i lubiany DJ Lem!

Tuż przed koncertem zaplanowane jest spotkanie z fanami, które odbędzie się w warszawskim Hemp Szopie. – Na miejscu będzie mogli nabyć bilety na koncert, kupić płyty obu zespołów, dostać autograf, czy zbić piątkę i zrobić zdjęcie, a potem wszyscy ruszamy pod Proximę na koncert! – czytamy w opisie.

Bilety są dostępne zarówno stacjonarnie: Hemp Szop Warszawa, wszystkie salony Empik, jak i online na Goingapp.pl.

Wydarzenia na FB:
– Hemp Gru Polska Wersja / Spotkanie z fanami / Hempszop Warszawa
– 21.12 Polska Wersja / Hemp Gru / Warszawa / Proxima