15 lat minęło… jak jeden dzień

„We Własnej Osobie” to drugi studyjny album warszawskiej ekipy WWO, który ukazał się 28. października 2002 roku nakładem wytwórni Prosto Label. Doszedł on wówczas do 8. miejsca na liście najlepiej sprzedających się w Polsce.

Za produkcję muzyczną odpowiedzialni są, m.in. L.A., Waco, DJ 600V czy DJ Deszczu Strugi, natomiast gościnnie dograli się Fu, Soundkail czy ZIP Skład.

Krążek „We Własnej Osobie” tworzą, m.in. „Damy radę”, „Bezsenne noce” czy „Nie bój się zmiany na lepsze”.

Po 15 latach od premiery albumu, Sokół postanowił przekazać swoje wspomnienia:

  • Dokładnie 15 lat temu 28 października 2002 roku wydaliśmy z Jędkerem i Deszczu Strugi jako WWO nasz drugi album „We Własnej Osobie”. To z niego pochodzą legendarne dziś kawałki „Damy rade”, „Nie bój się zmiany na lepsze”, „W wyjątkowych okolicznościach” i „Sen”. Po tej płycie zagraliśmy 150 koncertów w przeciągu roku! „Damy rade” przez niemal pół roku było na pierwszym miejscu listy przebojów Radiostacji i niewiele krócej na liście Viva TV. To był piękny czas, a dzisiaj jest idealny dzień, żeby do tej płyty wrócić. #wwo #15lat #wewłasnejosobie #damyrade #sokół #wojteksokol #jędker #deszczustrugi – napisał na Facebook’u.

 

1 KOMENTARZ

  1. bardzo dobra pyta sokoła ijedkera faje kawaki zycze im zeby jeze jeden alum jaKIS RAzem zrobili te kawaki pamietam do dziaj som zajbiste pozdro jeder isokuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here