Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Pod Palmą, z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „Złota Owca“, który odbędzie się 15.12.2018 w Rzeszowie.

Otwarcie bram: 18:00 Start koncertu: 19:30

Z uwagi na drugą imprezę tego samego dnia, w klubie Pod Palmą nie odbędzie się after party. Zamknięcie klubu: 21:00!

Miejsce: Pod Palmą, ul. Cicha 4a, Rzeszów

Bilety: od 35 PLN

Przedsprzedaż:  Biletomat – www.biletomat.pl/koncerty/paluch-7166/

Wydarzenie na FB: web.facebook.com/events/1939145966145269/

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Po świetnym 2016r (dwa albumy – „10/29” platynowy i „Ostatni Krzyk Osiedla” podwójna platyna) Paluch nie zwalnia tempa i wraca z kolejnym albumem. ”ZŁOTA OWCA” trafi do sprzedaży 24 listopada 2017r. Materiał będzie cięższy od swojego poprzednika, zarówno w warstwie lirycznej jak i muzycznej. Paluch porusza się między życiem prywatnym, rodzinnym często schodząc na tematy osiedlowe. Tytuł albumu oznacza przeciwieństwo do przysłowiowej czarnej owcy. Złota Owca to przywódca stada, głowa rodziny, dobry duch.

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy: Grupa Bashesh – backstage koncertowy

Klipy promujące wydawnictwo:

Paluch „DYM” prod. Julas www.youtube.com/watch?v=0eXGatLYt8g

Paluch „CARDIO” prod. ENZU www.youtube.com/watch?v=xc7PZyOaB1s

Paluch „Kontrola Jakości” ft. Szpaku Prod. soSpecial www.youtube.com/watch?v=cVv2ZOXVYkQ