Kękę w Bielsku-Białej!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na jedyny koncert KęKę w Bielsku-Białej w ramach jesiennej trasy promującej album „Trzecie Rzeczy” oraz zapowiadającej nową płytę.

Koncert odbędzie się w piątek 15 grudnia 2017 r. w Klubie Miasto (Plac Mickiewicza 2)

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę.
„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Złota Płyta za „Takie Rzeczy”, Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powraca aby domknąć cykl. Jak zapowiada artysta będzie to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich …

Kękę – 15.XII.2017 | 20.00
Klub Miasto, Plac Mickiewicza 2, Bielsko-Biała
Wstęp na koncert bez ograniczeń wiekowych

Bilety 30zł / 40zł
– On-line –> keke.evenea.pl
– Klub Miasto

Wydarzenie FB: ZAPISZ SIĘ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here