mat. pras.

Kaen to twórca, który znany jest  m in.  z radiowego megahitu \”Echo\” nagranego wspólnie z supergwiazdą Ewą Farną. Na jego najnowszej płycie poza wspomnianą artystką pojawi się również zwyciężczyni \”The Voice of Poland\” Marta Gułaszewska, legenda polskiego hip-hopu Peja,a także znani raperzy tacy jak Kaz Bałagane i Malik Montana. Na żywo w klubie Elefunk Kaen zagra dla Was energiczne koncertowe numery ze swojej najnowszej płyty „2020”, tuż po jej oficjalnej premierze. Na koncercie nie zabraknie także mega hitów z przekroju wielu lat jego twórczości, tj. Alter ego czy Zbyt Wiele (prawie 90 mln odtworzeń na youtube). To będzie na prawdę gorąca noc, pełna mocnych bodźców i niezapomnianych wrażeń. Tym bardziej, że poza koncertem przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji.

Tego dnia po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć tego typu bitwę superbohaterów,  w postacie których wcielą się popularni szczecińscy i poznańscy fristajlowcy. Wystąpią dla Was w ten sposób m in. \”Ash Ketchup\”, \”Jackie Chrzan\”, \”Masoński Namiestnik\”, \”Flirtmen\”, \”Afromen i \”Sombrero\”.  Wy zdecydujecie razem z jury kto z nich wygra nagrodę konkursową. Zabawa będzie o tyle fajniejsza, że postacie będą stały po stronie zła, lub dobra i będą miały własną historię wokół której będzie oscylowała bitwa. Na koniec czeka nas pokaz walki dobra ze złem. Bitwę poprowadzi Syn Młynarza.

Dodatkowo w programie:
Premierowy koncert płyty \”Raszu x Zet – Nie pytaj o tytuł\”
Koncert promujący płytę \”Konkret – Od Początku\”
Energiczny pokaz reaggetonu szkoły tańca \”Kimama\”
Program stand-upowy znanego szczecińskiego komika Erwina.

Po wydarzeniu afterparty z muzyką od Dj Zet Sounds wraz z Dj Hardcutem (Konkretem). Będzie rap, trap, r&b reaggeton i wiele innej bujającej muzyki. Zaczynamy o 00:00!

Kup bilet na:
ticketos.pl

BILETY WSTĘPU : 30 ZŁ (przez internet)
BILETY VIP: 100 ZŁ

Bilety do kupienia na miejscu:

BILET NA WYDARZENIE: 40 ZŁ (od 19:00)
BILET NA AFTER PARTY: 15 ZŁ (od 00:00)

*Bilet VIP upoważnia do wejścia na backstage i spotkania z Kaenem oraz artystami. Daje również możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia poza kolejką. W cenę biletu wliczony jest ponadto unikalny plakat artysty, oraz płyta Kaena ze specjalną dedykacją. Ponadto pakiet przewiduje płyty od duetu Raszu x Zet i Konkreta, oraz udział w próbie dźwięku z artystami.

WSTĘP DLA OSÓB 16+