mat. pras.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Beatka Music Club z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Słonia promujący jego najnowszy albumu „MUTYLATOR”, który odbędzie się 15.03.2019. w Lubinie. Słonia wspierał będzie niezawodny Dj Soina.

Start: 19:00
Miejsce: Beatka Music Club, Karkonoska 1, Lubin
Bilety już w przedsprzedaży w Rapshopie Bronx w lubińskim rynku

Bilety od nr 1 do nr 100 w cenie 30zł
Bilety od nr 101 do nr 250 w cenie 35zł
Bilety od nr 251 do nr 350 w cenie 40zł

Support: Mienso, Pilot&Kuba, Porozumienie, Microphone Killah, PPS. Meritoom, Grubas/WZWPonadto na koncercie maly pokaz breakdance od chłopaków z Bessali.
Imprezę i afterparty na gramofonach poprowadzi niezawodny DJ Blaki.

Wydarzenie na FB: DOŁĄCZ!

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: kliknij!

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy.Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.
Rok po wydaniu ostatniej części trylogii „Czarne Słońce” od WSRH, Słoń powraca z nowym albumem solowym „Mutylator”! Na albumie znalazło się siedemnaście premierowych tracków, w których gościnnie pojawili się: Polska Wersja, Opał, Szpaku, King Gordy, G-Mo Skee oraz Reznik. Na trasie koncertowej „MUTYLATOUR”, która promuje najnowsze wydawnictwo poznańskiego rapera, Słoń po raz pierwszy zaprezentuje nowe utwory na żywo! W koncertowej setliście z pewnością nie zabraknie też dobrze znanych utworów z takich albumów jak „Brain Dead Familia”, „Demonologia II” czy „Szkoła Wyrzutków”.

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/wsrh.slon/
www.bashesh.com
https://www.facebook.com/BeatkaClub/