Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Street Agencja Rozrykowa z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album “To Tu”, który odbędzie się dnia 14.12.2018 w lubelskim klubie Graffiti.

Start: 20.00 Miejsce: klub Graffiti (Aleja Józefa Piłsudskiego 13, 20-001 Lublin)

Bilety: od 35 pln

Przedsprzedaż: Prosto Shop Lublin (Aleje Racławickie 4, 20-028 Lublin) 35/40/45 PLN Biletomat.pl: https://www.biletomat.pl/koncerty/keke-totu-lublin-7320/

Prowadzenie imprezy: DJ Czarli

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2212147362402204/

Harmonogram: wkrótce

*Harmonogram może ulec zmianie *Wstęp bez ograniczeń wiekowych. *Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

*Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. *Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. *Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. *Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Po komercyjnym i artystycznym sukcesie „Trzecich Rzeczy” (podwójna platyna, ponad 130 koncertów w kraju i Europie), KęKę wraca by otworzyć nowy rozdział.

„To Tu” to dojrzały i życiowy materiał, okraszony dawką humoru i sporą dozą autorefleksji. Tym razem KęKę postanowił zaprosić gości, którzy swoją obecnością stworzyli nową jakość i doskonale wkomponowali się w osobiste utwory radomianina. Warstwa muzyczna utrzymana jest w nowoczesnym klimacie, chociaż nie zabraknie też klasycznego brzmienia.

KęKę udało się znaleźć wszystko to, czego szukał przez ostatnie lata, a było to bliżej niż się spodziewał…

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy: https://www.facebook.com/groups/2019020035044470/

Widzimy się na miejscu!

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ