fot. mat. pras.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz IOWA Music Bar z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Z.B.U.K.U, który odbędzie się 13.10.2018 w Iławie.

Start: 20:00 (GÓRNA SALA)
Miejsce: Iowa Music Bar, ul. Broniewskiego 3, Iława

Bilety – 2 pule: 20/30/ PLN
Przedsprzedaż:
* stacjonarnie: Iowa Music Bar i Sklep Rondo

Wydarzenia FB: ZAPISZ SIĘ!

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
Wzór zgody: kliknij!

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

ZBUKU, a właściwie Michał Buczek to raper obecny na scenie od 2010 roku. Jego prężna działalność muzyczna owocuje kolejnym albumem, którego premiera planowana jest na październik 2018. Artysta podczas koncertu zafunduje nam podróż przez utwory najważniejsze w jego karierze, po single promujące nadchodzący album,które już teraz osiągają kilku milionowe wyświetlenia.

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszych grup: wejdź!

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.bashesh.com
www.facebook.com/zbuku

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ