fot. kadr z video/TEDEWIZJA

„KARMAGEDON”, udzielili ekskluzywnego wywiadu z cyklu „Weź Zapytaj”. W nieocenzurowanej rozmowie opowiadają m.i. o nowym, wspólnym projekcie muzycznym i zdradzają swoje dalsze plany zawodowe.

Bezkompromisowi i szczerzy, z ogromnym poczuciem humoru oraz sporym dystansem do siebie i tego co robią – tak po krótce można opisać obraz raperów, który wyłania się z wywiadu zrealizowanego dla TIDAL. W „Weź Zapytaj” TEDE i Sir Mich odkrywają rąbek tajemnicy dotyczący jubileuszowej dziesiątej rocznicy ich scenicznej współpracy, zapowiadając przy tej okazji nowe, co najmniej dwupłytowe wydawnictwo, które według artystów będzie prawdziwą petardą. Zdradzają też z kim i dlaczego chcieliby wystąpić na jednej scenie, wymieniając Magika, Erica Claptona czy Briana May. Opowiadają też o tym, dlaczego złym pomysłem jest nagrywanie kawałków z zagranicznymi raperami będącymi ich idolami i skąd wziął się pierwotnie pomysł nazwania albumu „KARMAGEDON” – „KARMADETOX”.

Dodatkowo z przymrużeniem oka ujawniają czego nie lubią w Polsce i za co TEDE nienawidzi MTV oraz z czym najlepiej łączą się papierosy, snickersy i narkotyki. Jednocześnie z gracją wyplątują się z pytań mogących zawierać jakikolwiek polityczny podtekst. Z nagrania dowiemy się również o tym, co Sir Mich ma wspólnego z kopalnią soli a TEDE z tancerzami erotycznymi oraz znajdziemy odpowiedź na to, czy planowane jest wydanie kolejnego albumu w klimatach „ SKRRRT” i czy raperzy wydadzą w przyszłości piosenki disco-polo – a jeśli tak, to w jakim celu?

Premiera albumu „KARMAGEDON” odbyła się 9 maja. Na platformie TIDAL dostępna jest ekskluzywnie rozszerzona wersja krążka, zwierająca niepublikowany nigdzie indziej utwór „Inbox”.

Wywiad z cyklu „WEŻ ZAPYTAJ” dostępny jest na stronie: tidal.com. Na tidal.com dostępny jest również odsłuch albumu „Karmagedon”.