mat. pras.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Aktywna.tv z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album „To Tu”, który odbędzie się 10.11.2018. w Przysusze.

Start: 19:00
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Warszawska 45, Przysucha

Bilety: od 39 pln
Przedsprzedaż:
Online: ebilet.pl
Stacjonarnie: w Domu Kultury w Przysusze

Wydarzenie na FB: ZAPISZ SIĘ!

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Po komercyjnym i artystycznym sukcesie „Trzecich Rzeczy” (podwójna platyna, ponad 130 koncertów w kraju i Europie), KęKę wraca by otworzyć nowy rozdział. „To Tu” to dojrzały i życiowy materiał, okraszony dawką humoru i sporą dozą autorefleksji. Tym razem KęKę postanowił zaprosić gości, którzy swoją obecnością stworzyli nową jakość i doskonale wkomponowali się w osobiste utwory radomianina. Warstwa muzyczna utrzymana jest w nowoczesnym klimacie, chociaż nie zabraknie też klasycznego brzmienia. KęKę udało się znaleźć wszystko to, czego szukał przez ostatnie lata, a było to bliżej niż się spodziewał…

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy: kliknij!

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/RadomKeKe
www.bashesh.com
www.facebook.com/aktywna.tv