mat. pras.

10 listopada Łódzkie Charaktery i Revolume zapraszają na koncert Żabsona w Łodzi! Będzie to klubowa premiera albumu „TO ZIOMAL” oraz najnowszego projektu – “TRAPPOLLO”. Szykuje się więc mocny koncercik, do zobaczenia pod sceną!

Żabson – młody, bezkompromisowy, jeden z najbardziej kontrowersyjnych, ale jednocześnie najpopularniejszych reprezentantów młodego pokolenia. Jedni go nienawidzą, inni uznają jego twórczość za element przełomu w myśleniu o polskim hip – hopie. O popularności artysty świadczą nie tylko wyniki sprzedaży płyt, wyświetlenia na you tubie, czy pełne sale koncertowe, ale także szereg innych działań jak np. występ u Kuby Wojewódzkiego, udział w Projekcie Tymczasem. Kontrowersyjny wygląd, niekonwencjonalne podejście do muzyki, oryginalne teledyski, to wszystko składa się na jedną z najciekawszych postaci na polskiej scenie.

10 listopada 2018 / Start 20:00
Soda Underground Stage
Wydarzenie na FB: ZAPISZ SIĘ!

Bilety 30/35/40
Dostępne stacjonarnie w
– Sosa-Store – Sukcesja
– Nervous Shop – Piotrkowska 80
Online: goingapp.pl

Wstęp +16
_______
“To ziomal” to tytuł pierwszego, długo oczekiwanego debiutanckiego LP młodego rapera, który od samego początku swojej scenicznej działalności budzi nie tylko olbrzymie zainteresowanie, ale także wiele kontrowersji. Jego unikatowy styl, viralowe klipy i nowoczesny rap nie pozostawiają nikogo obojętnym,

„Trapollo to nowy gatunek. Cały ten album jest w tym gatunku co nie znaczy, że następny też taki będzie. Kocham eksperymentować jak Dexter.”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ