mat. pras.

W piątek 9 listopada na scenie klubu pojawi się prawdziwa legenda polskiego hip-hopu i jeden z najpopularniejszych raperów, członek kultowej formacji FIRMA i założyciel GANJA MAFIA – jedyny i niepowtarzalny KALI!

Marcin Gutkowski, bo tak naprawdę nazywa się ten pochodzący z Krakowa artysta, znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hop-owym Firma, którego był członkiem w latach 2000-2010. W 2009 roku stworzył kolektyw, znany jako Ganja Mafia. Natomiast od 2011 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Gościł ponadto na płytach takich wykonawców jak: Bosski Roman, DJ 600V, Hemp Gru, Paluch, Popek, Slums Attack oraz WWO, a znany jest z utworów: „Braci Się Nie Traci”, „Tam Gdzie Pójdziesz Ty”, „Tu Gdzie Żyjemy”, „Zwierciadło”, „Krime Story Prolog” i wiele, wiele więcej. Występy Kaliego to pełne charyzmy muzyczne show przepełnione skondensowaną hip-hopową energią. Jak zwykle w czasie sobotniej imprezy nie zabraknie także innych atrakcji i niespodzianek: pokazu pirotechniki scenicznej, wystrzałów konfetti, multilaser-show oraz inwazji naszych firmowych gadżetów!

Bilet: Panie 10 zł, Panowie 15 zł
Wiek: +16 lat | Start: 21:00

Zagrają dla Was także rezydenci klubu:
New Main Stage: Aras, DeePush, DWave
New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
New VIP R’n’B Stage: Triks

PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE -AKTYWNE.

Zasady promocji znajdziesz w FAQ klubu.
Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www. w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16.

W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
Serdecznie zapraszamy