Patent Event, MC Records Paradox Promotion oraz klub REANIMACJA z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na koncert premierowy TPS ZDR „Wielokrotnie Karany” w BIELSKU BIAŁEJ.

Artysta zagra najbardziej znane i lubiane kawałki ze swoich dotychczasowych płyt oraz pełny koncert premierowy nowego albumu wraz z gośćmi.

Koncert główny: premierowy – TPS ZDR „Wielokrotnie Karany”
Gościnnie zagra: LOPEZ – Słów Sekwencje
SUPPORT: Starzyk / Frodo Kns, OPe ZetKa  / Domin & Rego
AFTER PARTY: Dj MAJKI

9 KWIECIEŃ  2016 (SOBOTA)
BIELSKO BIAŁA  – Klub REANIMACJA, ul.Barlickiego 21
START: 20:00

Bilety w przedsprzedażny: 25 zł / 30 zł.
Do nabycia:
– CONTROL SHOP ul. 11 listopada 14/16 (pasaż Biała)
– EpsilonShop ul. ul. 1-GO MAJA 47
– Control Shop Jastrzębie Zdrój
– Klub Reanimacja Club&Sport Bar

Osoby spoza BIELSKA BIAŁEJ mogą zamawiać również bilety mailowo na patent.eventagencja@gmail.com prosimy o wpisanie w mailu: Imię Nazwisko , datę miejsce koncertu , ilość zamówionych biletów. W ciągu doby otrzymacie maila zwrotnego z instrukcją zakupu. Zapraszamy!

Wydarzenia na facebooku: DOŁĄCZ!

Album TPS „Wielokrotnie Karany” ukazał się 30 październiku 2015 roku nakładem radomskiej wytwórni MCRecords. Najprawdziwszy, uliczny rap na radomskich bitach w najlepszym wydaniu. Muzyką na krążku zajęli się Tytuz, Wola i MilionBeats. Wśród gości znajdą się na nim zarówno raperzy z Radomia, jak i reprezentanci ogólnopolskiej sceny hip-hop,m.in. Kali, DDK, Egon, Murzyn, Nizioł, Banda Unikat. Cały album został nagrany w P1Studio, realizacją i mixem zajął się Tytuz, a za mastering odpowiedzialne jest warszawskie Otrabarwa studio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ