Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Iowa z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Kaliego promujący jego nowy album „V8T”, który odbędzie się w 08.09.2018 w Iławie.

Start: 20:00
Miejsce: IOWA Music Bar, Broniewskiego 3, 14-200 Iława
Bilety: 35/40 PLN
Przedsprzedaż:
*Stacjonarne: Klub IOWA, Sklep Rondo
*Online: biletomat.pl
Suport: Martyn ESM; JEDEN

Wydarzenie na FB: ZAPISZ SIĘ!

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
Wzór zgody: kliknij!

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

V8T” to oznaczenie jednostki napędowej automobilu Kaliego, który za sprawą ciągłego życia w trasie, stał się dla niego swoistym drugim domem, rodząc tym samym koncept albumu. „V8T” to 14 nowoczesnych numerów. To podróż na koncert u boku Kaliego, którą można porównać do rozmowy dwóch dobrym ziomków. Za całą produkcję na albumie, odpowiada absolutny debiutant FLVWLXSS, który trzyma rękę na pulsie aktualnych trendów. Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy: kliknij!

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/KaliGanjaMafia
www.bashesh.com