4565475

Twórcy głośnego klipu „Tu na Ursynowie 2” zapraszają na premierowy warszawski koncert swego najnowszego albumu.

Występ promujący longplay „Stan umysłu” odbędzie się już 7 października w Klubokawiarni Sheesha przy ul. Dereniowej 6. O before i afterparty zadbają doświadczeni stołeczni DJ’s, wywodzący się z Ursynowa.

Kritaczi i Nastyk to prężnie działający twórcy, identyfikujący się mocno z najbardziej na południe położoną dzielnicą Warszawy, a zarazem kolebką stołecznego hip-hopu. Na swoim koncie mają szereg wspólnych utworów i kilka interesujących wideoklipów, na czele z monumentalnym posse cutem „Tu na Ursynowie 2”, w którym wystąpiła cała plejada ursynowskich raperów:

7. października światło dzienne ujrzy wreszcie płyta „Stan umysłu”, będąca ukoronowaniem ponad rocznej pracy duetu nad wspólnym projektem muzycznym. Obok Nastyka i Kritacziego na scenie Klubokawiarni Sheesha wystąpią także: wokalistka i saksofonistka MarcePani oraz raper, selektor i reprezentant sceny raggamuffin – Rastamaniek.

Będzie to zarazem huczna inauguracja klubowego sezonu na Ursynowie, bowiem o before i afterpaty imprezy zadbają doświadczeni w wielu parkietowych zmaganiach warszawscy DJ’s – Homer (KokaFellaz), Lazy One (Alkopoligamia), Anusz (Rap History Warsaw) oraz wspomniany już wcześniej Rastamaniek. Sama impreza odbywa się zaś w ramach cieszącego się dużą popularnością cyklu #UrsynowskiPeklaż.

Nie zabraknie też oczywiście promocji na barze i okolicznościowego merchandise’u od Nastyka i Kritacziego (m.in. fizyczne egzemplarze płyty „Stan umysłu” oraz specjalna kolekcja ursynowskich tiszertów marki Szef). Wstęp wolny do dodaniu się do facebookowej listy na stronie wydarzenia: DOŁĄCZ!

Ursynowski Peklaż #3 | Koncert premierowy Nastyk Kritaczi MarcePani
DJ’s: Homer, Lazy One, Rastamaniek, Anusz
07.10.2016 | Klubokawiarnia Sheesha Ursynów
ul. Dereniowa 6 | Warszawa
Wstęp: lista FB free | 10 zł
Start: 21:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ