fot. mat. pras.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Akademia z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert SŁOŃ WSRH D666a promujący jego najnowszy albumu „MUTYLATOUR”, który odbędzie się 6.10.2018 we Wrocławiu. Słonia wspierał będzie niezawodny DJ Soina.

Start: 20:00
Miejsce: Klub Akademia ul. Grunwaldzka 67 Wrocław

Bilety: od 35 PLN
Przedsprzedaż:
*Online: ticketos.pl
*Stacjonarnie:
Bila Club Wrocław, Grunwaldzka 67
HIGH FIVE SHOP, DH Feniks

Support:
Luka Metafora
Musiel/Emce

Wydarzenie na FB: ZAPISZ SIĘ!

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.  Wzór zgody: kliknij!

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Rok po wydaniu ostatniej części trylogii “Czarne Słońce” od WSRH, Słoń powraca z nowym albumem solowym “Mutylator”! Na albumie znalazło się siedemnaście premierowych tracków, w których gościnnie pojawili się: Polska Wersja, Opał, Szpaku, King Gordy, G-Mo Skee oraz Reznik. Na trasie koncertowej “MUTYLATOUR”, która promuje najnowsze wydawnictwo poznańskiego rapera, Słoń po raz pierwszy zaprezentuje nowe utwory na żywo! W koncertowej setliście z pewnością nie zabraknie też dobrze znanych utworów z takich albumów jak “Brain Dead Familia”, “Demonologia II” czy “Szkoła Wyrzutków”.

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy: wejdź!

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/wsrh.slon/
www.bashesh.com
www.facebook.com/akademiaclubwroclaw/

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ