Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz IOWA MUSIC BAR z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „10/29“, który odbędzie się 06.05.2016 w Iławie.

Support: KORPAL, DJ ZIELAK

Bilety:
I PULA – 25 (wyprzedane); II PULA – 30; III – PULA 35
Info o biletach: 600 977 954

Przedsprzedaż:
– salon sportowo-rowerowy POLZBYT-LANGE, ul. Kopernika
– sklep RONDO, ul.Kościuszki
– IOWA Music Bar, ul.Broniewskiego

Miejsce: IOWA MUSIC BAR, Broniewskiego3, 14-200 IŁAWA
Start: 21:00
Wydarzenie na FB: DOŁĄCZ!

Dzień później (07.05.2016) o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie z Paluchem w Empiku (Galeria Jeziorak): DOŁĄCZ!

✖ Osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie pisemną zgodę od rodziców/opiekunów na udział w wydarzeniu!

 

„10/29” czyli 10 album napisany w wieku 29 lat oraz stary adres Palucha, blok 10 mieszkanie 29. Na krążku znajduje się 18 premierowych utworów wyprodukowanych przez takich producentów jak: Julas, Grrracz, duet Chris Carson/Kendo czyli Young Veteran$, SoDrumatic, SherlOck oraz słowacki producent Maiky Beatz.

Gościnnie na albumie pojawiają się raperzy z Europy: Rytmus (Słowacja), Olexesh (NIemcy), S.Pri Noir (Francja) oraz członek BOR – Gedz. W jednym z refrenów udzielił się także Ras Luta. Na gramofonach projekt wsparli Dj Taek, Dj Show oraz Dj VaZee.

Motyw z okładki to charakterystyczne dla Piątkowa (dzielnica Poznania z której pochodzi raper) dwie wieże RTV, które można dostrzec prawie z każdego punktu miasta.

Paluch, raper obecny na scenie pd 2004 roku, na swoim koncie posiada podwójną platynę za album „Lepszego Życia Diler” oraz złote płyty za „Made in Heaven”, „Milion Dróg do Śmierci” oraz “Niebo”.
Więcej informacji:
– https://www.facebook.com/bashesh
– https://www.facebook.com/PaluchOfficial
– www.bashesh.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ