mat. pras.

Koncert promujący wspólny projekt Słonia i Dope D.O.D. „Sick6Six”

06.03.2020 @ Zaklęte Rewiry Wrocław

Bilety na Ticketos

Wydarzenie na FB: dołącz!

„Sick6Six” to osiem utworów stworzonych w kolaboracji Słonia z holenderskim składem Dope D.O.D.! Zgodnie z zapowiedziami, pojawi się tutaj kilku gości z zagranicy oraz jeden z Polski. Wśród producentów znajdziemy ścisłą czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz nadwornego producenta Dope D.O.D. – Chubeats’a.
Słoń o początkach współpracy z Dope D.O.D. oraz nadchodzącej EP: „Z Dope’ami poznałem się kilka lat temu przy okazji ich koncertu w Poznaniu i w zasadzie od samego początku złapaliśmy te same fale nadawania. Oprócz tego, że się prywatnie polubiliśmy, to wychowaliśmy się na tym samym rapie co bardzo ułatwia współpracę, bo mamy niemal identyczne podejście do muzyki. EP jest definicją rapu jaki znam i sam słucham, a różnorodność producentów urozmaica brzmienie całości. Bardzo się jaram tą współpracą, zapnij pas i załóż kask gościu!”
Pierwszym utworem zapowiadającym wydawnictwo jest „Xmas 2019”. Kompozycja jest luźną kontynuacją singla z 2009 roku (Słoń/Mikser „Święta 2009”).
Równocześnie wystartował preorder na EPkę, którą można już teraz zamówić w sklepie Vulgarus.pl na: http://bit.ly/SICK6SIX-preorder
Materiałowi „Sick6Six” będzie towarzyszyć mini-trasa koncertowa, która odwiedzi 3 miasta Poznań, Wrocław i Kraków

📝 Brak ograniczeń wiekowych! Osoby poniżej 16. roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie klubu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z imprezy.

⛔ Uwaga! Zakup biletów poza oficjalnymi punktami sprzedaży stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie będą uprawniać do wejścia na teren festiwal. Nie korzystajcie aukcji, nie odkupujcie biletów od osób trzecich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here