mat. pras.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Gminny Ośrodek Kultury w Damasławku z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Mr. KęKę, promujący album „Mr KęKę”, który odbędzie się 06.03.2020 r. w Damasławku.

Otwarcie wejścia o godz. 18.30
Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Damasławku, ul. Żnińska 9, 62-110 Damasławek

Bilety: od 55 PLN

Przedsprzedaż:
www.bilety24.p
• w siedzibie GOK Damasławek

Support:
Astral (Paweł Przybylski)
Enter (Daniel Eitner)

Wydarzenie na FB: dołącz!

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
Wzór zgody: bashesh.com

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy.
Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.
Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.
Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Po ogromnym sukcesie „To Tu” (podwójna platyna, ponad 120 koncertów w kraju i na świecie, ponad 130 milionów odtworzeń w serwisie YT) KęKę powraca by po raz kolejny Was zaskoczyć.
„Mr KęKę” to najbardziej zróżnicowany z dotychczasowych albumów rapera. Lekkie, czasem prześmiewcze numery przeplatają się z poważnymi, refleksyjnymi i nierzadko gorzkimi utworami. Za warstwę muzyczną odpowiada czołówka polskich producentów. Jest nowocześnie ale też melodyjnie, czyli sprawdzona mieszanka do jakiej przyzwyczaił nas raper. Całości dopełniają starannie dobrani goście. Każdy z nich należy do czołówki polskiej muzyki w swoim gatunku.
Zapraszamy Was na muzyczną podróż, przez śmiech, gniew, beztroskę i łzy.

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do grupy:
Grupa Bashesh – backstage koncertowy

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/RadomKeKe
www.bashesh.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ