mat. pras.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Lizard King Toruń z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę Radom, promujący album „To Tu”, który odbędzie się 02.12.2018 w Toruniu.

Wejście do Klubu od godz:19.00
19:30 – 20:00 Support
20:00 Koncert KęKę

Bilety od 35 PLN
Przedsprzedaż: Biletomat.pl – bilety online

Support:
Czaku

Po komercyjnym i artystycznym sukcesie „Trzecich Rzeczy” (podwójna platyna, ponad 130 koncertów w kraju i Europie), KęKę wraca by otworzyć nowy rozdział. „To Tu” to dojrzały i życiowy materiał, okraszony dawką humoru i sporą dozą autorefleksji. Tym razem KęKę postanowił zaprosić gości, którzy swoją obecnością stworzyli nową jakość i doskonale wkomponowali się w osobiste utwory radomianina. Warstwa muzyczna utrzymana jest w nowoczesnym klimacie, chociaż nie zabraknie też klasycznego brzmienia. KęKę udało się znaleźć wszystko to, czego szukał przez ostatnie lata, a było to bliżej niż się spodziewał…

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.  Wzór zgody: kliknij!

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy: Grupa Bashesh – backstage koncertowy

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/RadomKeKe
www.bashesh.com