Białas i Lanek w Radomiu!

SOLD OUT agencja, SB Maffija, PATENT EVENT oraz klub KATAKUMBY w RADOMIU z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert premierowy BIAŁAS x LANEK promujący najnowszy album „POLON”.

Artyści zagra także najbardziej znane kawałki ze swoich wcześniejszych albumów.

Koncert główny: BIAŁAS x LANEK – Tour de POLON
Gościnnie zagrają: HILL RECORDS / PAJCZI x TURAS
Support: KUCHARZ x ZĄBEK x NUMER TRZY / MERITUM
BEFORE – AFTER PARTY: DJ TOMMY

Gdzie? RADOM; Klub KATAKUMBY
Start: 20:00
WSTĘP BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH!

Wydarzenie na FB: ZAPISZ SIĘ!

BILETY W PRZEDSPRZEDAŻY W CENIE:
30 ZŁ (1 PULA); 35 ZŁ (2 PULA); 40 ZŁ (3 PULA I W DNIU KONCERTU); BILETY VIP 55 ZŁ (bardzo limitowana ilość do zamówienia tylko ON-LINE na patent.eventagencja@gmail.com)

BILETY DO NABYCIA:
– HEMPSZOP, ul. Moniuszki 21 (w bramie)
– SkateShop PREDATOR C.H. KOREJ
– SkateShop STEEZ Hala FENIKS
– ATAF, ul. Zbrowskiego 114 (Osiedle ETIUDA)

ON-LINE na patent.eventagencja@gmail.com
Prosimy o wpisanie w mailu: Imię Nazwisko, datę miejsce koncertu, artystę oraz ilość zamówionych biletów. W ciągu doby otrzymacie maila zwrotnego z instrukcją zakupu.

Info o artystach:
Po solowym, dziś już platynowym, krążku H8M4, Białas postarał się o kolejny sztos. W wyniku współpracy z wizjonerem muzyki i rapowym człowiekiem renesansu – Lankiem powstał pierwiastek chemii twórczej POLON.

Teraz Białas z Lankiem ruszają na wieloetapowy wyścig koncertowy, organizowany cyklicznie w każdy weekend na terenie całej Polski. Tour de Polon jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych w Polsce. Za dekami stanie legandarny DJ Johny.

Trasa koncertowa Tour de Polon to doskonała okazja, żeby zobaczyć jak na żywo zabrzmi materiał z przepełnionej bangerami nowej płyty. Zostawiając peleton daleko za plecami Białas i Lanek mają zamiar dotrzeć do najdalszych zakątków kraju w rekordowym tempie. Chyba nie chcielibyście tego przegapić?

UWAGA!

Udział w koncercie grozi napromieniowaniem radioaktywnym!

Projekt i wykonanie graficzne Tomasz Buczyński

——————————-
BIAŁASA i LANKA łączą niespożyte pokłady kreatywności, którą czasem jest w stanie wyzwolić prosty impuls, a jej owocem w przeciągu kilkudziesięciu minut może stać się przyszły hit. Kilka miesięcy spędzonych wspólnie w studio przyniosło taki ogrom materiału, że problemem w finalizacji tracklisty stała się… klęska urodzaju. Obydwaj spotkali się w najwyższej dyspozycji i tak też brzmi efekt. Jest to niewątpliwy atak na klasyk.

POLON to próba wprowadzenia polskiego akcentu do brzmienia europejskiej hip-hopu i okiełznania niemal nieograniczonych możliwości dla dobra materiału – tak aby różnorodność pogodzić ze spójnością, brawurę ze real talkiem, a osiedlowe z wrażliwością. O sile oddziaływania najbardziej polskiego z pierwiastków przekonacie się odpalając jeden z najmocniejszych albumów ostatnich lat w polskim rapie. Nadchodzi POLON!

Gościnnie na krążku pojawili się: Quebonafide, Paluch, Sitek, Bedoes oraz wokalistka ZUI.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ