mat. pras.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Strefa G2 z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Marcin „Kali” Gutkowski, promujący jego nowy album „V8T”, który odbędzie się w 01.12.2018 w Radomiu.

Start: 20:00
Miejsce: Klub G2, ul. Przemysłowa 20, Radom

Bilety: od 35 PLN
Przedsprzedaż: Biletomat.pl

Supporty:
Czaku

Wydarzenie na FB: ZAPISZ SIĘ!

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: kliknij!

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

„V8T” to oznaczenie jednostki napędowej automobilu Kaliego, który za sprawą ciągłego życia w trasie, stał się dla niego swoistym drugim domem, rodząc tym samym koncept albumu. „V8T” to 14 nowoczesnych numerów. To podróż na koncert u boku Kaliego, którą można porównać do rozmowy dwóch dobrym ziomków. Za całą produkcję na albumie, odpowiada absolutny debiutant FLVWLXSS, który trzyma rękę na pulsie aktualnych trendów.

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy: Grupa Bashesh – backstage koncertowy

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/KaliGanjaMafia
www.bashesh.com

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ