mat. pras.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz  Klub Barka z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Słonia promujący jego najnowszy albumu „MUTYLATOR”, który odbędzie się 01.06.2019. w Pile. Słonia wspierał będzie niezawodny DJ Soina.

Drzwi: 19:40
Miejsce: Klub Barka, ul. Wodna – rzeka Gwda, Piła
Bilety: od 35 zł
Przedsprzedaż: Biletomat.pl

Przed Słoniem zagrają:
– DJ WJS aka WUJEK ES
– DSR „Czarna Owca”
– Azus
– PlateL
– JEDEN

Wydarzenie na FB: WEJDŹ!

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: kliknij!

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy.Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy. Rok po wydaniu ostatniej części trylogii „Czarne Słońce” od WSRH, Słoń powraca z nowym albumem solowym „Mutylator”! Na albumie znalazło się siedemnaście premierowych tracków, w których gościnnie pojawili się: Polska Wersja, Opał, Szpaku, King Gordy, G-Mo Skee oraz Reznik.

Na trasie koncertowej „MUTYLATOUR”, która promuje najnowsze wydawnictwo poznańskiego rapera, Słoń po raz pierwszy zaprezentuje nowe utwory na żywo! W koncertowej setliście z pewnością nie zabraknie też dobrze znanych utworów z takich albumów jak „Brain Dead Familia”, „Demonologia II” czy „Szkoła Wyrzutków”.

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy:https://www.facebook.com/groups/2019020035044470/
Widzimy się na miejscu!
Więcej informacji: https://www.facebook.com/bashesh https://www.facebook.com/wsrh.slon/ www.bashesh.com