fot. źródło: facebook.com

Żurom / Stop Pomówieniom “SPRAWA ŚMIERCI CHADY” (20.03.2018)

Na początku tego tygodnia napłynęły do nas tragiczne wieści dotyczące śmierci jednego z legendarnych polskich raperów. Tomasz Chada odszedł w nocy z soboty na niedzielę. Niejasne są przyczyny jego śmierci. Według informacji, które podaje “Gazeta Wyborcza”, raper trafił do jednego ze szpitali z ciężkim urazem kręgosłupa. Miał zachowywać się tam agresywnie, po czym został przewieziony do szpitala psychiatrycznego, gdzie podczas wykonywania badań zmarł. Całą sprawę bada Prokuratura, która wszczęła śledztwo.

Poniżej znajdziecie słowną analizę założyciela akcji Stop Pomówieniom oraz materiał video (red. rap-news.eu zachowała oryginalną pisownię):

1) Tomasz Chada z niewiadomych przyczyn wyskakuje z 3 piętra w hotelu. Nie jest połamany lub nie ma poważnego urazu kręgosłupa , lecz ucieka dalej..

2) Nie widać obrażeń zewnętrznych jakiś potężnych ,bo jest w samych majtkach ( też dziwne,że wyskoczył lub ktoś mu może tym razem pomógł, tego nie wiemy, bo nie mamy zapisu kamer z holu w środku hotelu i na zewnątrz ) Nie wiemy ile osób przebywalo z nim w pokoju, czy był sam lub czy ktoś do niego wchodził i wychodził w tym czasie ..

3) Zostaje zatrzymany w samych majtkach niedaleko hotelu obok przystanku autobusowego ( relacja świadka zdarzenia )

4) Zostaje przewieziony do szpitala ( przez samą Policję czy też karetka pogotowia w asyście Policji , tego nie wiemy ) w którym przebywa jakiś czas. Robi sobie zdjęcie lub ktoś mu robi i wstawia na swój Instagram podpisując : ” Bywało gorzej a i tak bili brawa “

5) Na zdjęciu widać podłączona kroplowke i pewnie dostał jakieś leki uspokajające ( bo to są standardowe procedury po próbach samobójczych )

6) Panuje cisza i nic więcej nie wiemy do tej pory :
a) Jakie obrażenia zewnętrzne i wewnętrzne miał Chada po przywiezieniu do Szpitala.
b ) Czy coś wyjaśniał lekarzom co było przyczyną tego zdarzenia ?
c) Czy Policja go przesłuchiwala w Szpitalu , bo przecież był przytomny ?
d) Czy badania krwi i moczu wykazały w organizmie jakieś narkotyki lub dopalacze a może alkohol ?
e) Czy ktoś go odwiedzal w Szpitalu w tym czasie ?

Idziemy dalej..

Chada nagle w czwartym dniu pobytu w Szpitalu dostaje dużej agresji ( nie znamy przyczyny ) i zaczyna demolowac rzeczy w Szpitalu ( Czy ochrona Szpitala użyła może gazu, który mógł spowodować atak większej agresji zamiast efektu uspokojenia albo Policja ? )

7) Szpital wzywa Policję która obezwladnia Chade zakuwajac w kajdanki i nie używając paralizatora ( tak czytamy w innym komunikacie ) Czy może Policja przyszła właśnie tego dnia i poinformowała Tomka o tym,że nie zostanie wypuszczony ze szpitala i będzie przewieziony na komendę lub Prokuratury gdzie dostanie nowe zarzuty ? Dlatego wpadł w szał ? Czy tak było… ? Ustalam…

8) Jak przebiegała interwencja ?
– Ile trwała czasu ?
– Czy jest zapis z kamer ?
– Jak obezwladniono ponoć agresywnego Tomasza Chade ?
– Czy podczas stosowania chwytów obezwladniających były również popularne stosowane tzw kolana na kręgosłup , czyli czy Chada był zakuwany leżąc na brzuchu po przewróceniu i skuty rękoma do tyłu ?

Są to ważne pytania bo poprzez źle przeprowadzona interwencje mogły powstać poważne obrażenia wewnętrzne których nie było początkowo widać,a przyczyniły się do śmierci tego dnia później.

9) Tomasz Chada zostaje przewieziony przez Policję do Szpitala Psychiatrycznego .

10 ) Czy był spokojny w radiowozie ?

11) Czy przed transportem ze Szpitala do Psychiatryka dostał jakieś leki uspokajające ?

Psychiatryk

13) Przyjeżdża i czeka ponoć pod ochroną Policji w izbie przyjęć . Dostaje ataku serca i umiera mimo próby reanimacji. Następuje The End.. Nie ma pozytywnego zakończenia..

Jak widzicie dziwne to wszystko i bardzo dużo niejasności. Nie jestem członkiem rodziny Tomka ale na ich miejscu domagałbym się ustalenia wyżej wymienionych rzeczy od Prokuratury + obejrzenia zwłok Chady w celu sprawdzenia czy nie ma na nich przypadkiem dziur czyli śladów po użyciu paralizatora ( tak sprawdzić na wszelki wypadek )

PS Chada nie wyskoczył z okna Szpitala lub Psychiatryka ( w którym są kraty ) , to tak piszę na marginesie bo ludzie na necie wymyślają niesamowite historie tworząc masowo pomówienia nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Ja też nie wiem jak było , bo to wiedział tylko Chada i ludzie którzy uczestniczyli w danych sytuacjach związanych z tymi zdarzeniami. Analizuje jedynie sytuację i zadaje standardowe pytania.

Jedno jest natomiast pewne : Chady z nami już fizycznie nie ma i nie będzie,został po nim nieśmiertelny rap..

Andrzej Żuromski
Założyciel Akcji Stop Pomówieniom

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ