Po serii tajemniczych filmów z pozornie niezrozumiałymi liczbami dostaliśmy video, w którym wszystko stało się jasne. Liczby 13, 10, 20 i 17 ułożyły się w datę premiery 13 października 2017r.

Za okładkę, którą prezentuje Kuba odpowiada Tomek Miszkin, twórca większości grafik związanych z płytami Knapa.

Jak mówi sam raper: “ Ten album to zapis mojej wewnętrznej walki. Przebija na nim chęć nadania mocy własnej postawie wobec świata z perspektywy zwykłego, maluczkiego Polaka – kochającego ludzi, Polskę i Wolność, gościa, który próbuje sam przed sobą udowodnić istotność swojego życia, odpowiedzialność za każdy czyn i słuszność ludzkiej, serdecznej i ambitnej drogi ze sporą dawką przekory jak i pokory. Muzycznie to stylowa mieszanka brzmień z najwyższej półki, bez tanich i naiwnych rozwiązań. Przebojowy mix rapu i funku, w której nie brakuje żywych instrumentów. Nie można o tym albumie powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie – każdy znajdzie tu bardzo konkretny obraz Człowieka z wizją, zapałem i determinacją, wiecznego wagarowicza i sumiennego ucznia jednocześnie“.

Numery zawarte w albumie wydanym nakładem Hemp Rec są jedynie uzupełnieniem ilustrowanego wydawnictwa “Najlepsze Wyjście“. W najbliższym czasie powiemy Wam więcej na ten temat.
Niebawem możemy się spodziewać pierwszych singli promujących ten album.
Zdaniem fanów będzie to najlepsza produkcja Kuby Knapa. Przy “Najlepszym Wyjściu” pracowało wielu atystów, o czym będziemy informować w kolejnych newsach.

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ