5353454

Ruszyły aukcje złotej oraz platynowej płyty Kękę

To muzyczne trofeum to wiele godzin wysiłku, jak i pokonywania własnych słabości oraz ciężkiej pracy nad wykuwaniem doskonałości i dążeniem do mistrzostwa w dziedzinie muzyki.

Piotr wyciągnął pomocną dłoń w kierunku dzieci mających bagaż traumatycznych doświadczeń życiowych. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony zostanie na rzecz dzieci i młodzieży z placówek socjalizacyjnych “Mój Dom – Moja Przyszłość” w Słupsku, biorących udział w projekcie Hip Hop Drugą Szansą.

“W lutym tego roku przy okazji mojego koncertu w Słupsku, zostałem zaproszony do odwiedzenia placówki socjalizacyjnej “Mój Dom – Moja Przyszłość”. Poznaliśmy się z Przemkiem, który prężnie działa na rzecz dzieciaków i trochę zaraził mnie swoim entuzjazmem.

“Bardzo się cieszę z wyróżnień za mój rap. Zarówno Złota jak i Platynowa Płyta to dla mnie coś wielkiego. Podchodzę bardzo serio do tego i według mnie to bardzo miło mieć świadomość, że tylu osobom spodobała się Twoja muzyka. I w sumie ta świadomość jest w tym wszystkim najlepsza. Myślę, że za 20 lat jak już będę, sam nie wiem kim, to będę ten czas mojego “rapowania” wspominał bardzo dobrze. Myślę że uda mi się to też pamiętać, bez fizycznych przypominajek w postaci płyt. Płyty trafią na aukcję, a cały dochód zostanie przekazany, na rzecz dzieciaków z placówki” napisał w jednym z ostatnich postów Kękę.

AUKCJE ZNAJDZIECIE: TUTAJ!

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/HIPhopDRUGAszansa/videos/1176749695717752/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ