Już wkrótce nowości od Zjednoczonego Ursynowa! 

Tuż po świętach wielkanocnych zespół – Zjednoczony Ursynów, odbiera z tłoczni swoje trzy albumy, którymi są: reedycja pierwszego albumu – ZU 2006 oraz kolejne dwa –“Triumf” i “Poezja Wyklęta”, które dotychczas były wydane w malutkich nakładach, lub udostępnione tylko w Internecie . Jak komentują twórcy: “każdy album charakteryzuje się dużym herbem ZU na przodzie. To taka cecha wspólna wszystkich albumów“.

Projekty te – w preorderze – zamówić można, m.in. pisząc na mail: zjednoczonyursynow@gmail.com lub na fanpage (dla tych, którzy złożą zamówienie w preorderze, została przygotowana specjalna niespodzianka, którą nabywcy znajdą w paczce).

Nagrania zostały zrealizowane w takich studiach muzycznych, jak:
– BS Studio
– DD Studio
– PSR Komitywa Studio

ZU od kwietnia zaczyna również trasę koncertową promującą wszystkie dotychczas stworzone produkcje. Na początku tej drogi są dwa miasta: Warszawa i Kołobrzeg. Wszystkich zainteresowanych zaproszeniem ekipy do swojego miasta proszeni są o kontakt pisząc na: zjednoczonyursynow@gmail.com

Dalsze plany?
W przygotowaniu jest kilka nowych wideoklipów – szczegóły wkrótce. Prawdopodobnie we wrześniu br. odbędzie się premiera drugiej części Królestwa Polskiego: “KP2 – Powstanie Ursynowskie”, gdzie gościem honorowym ma być zespół z Węgier.

 

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ