Drugi solowy album wykonawcy związanego z Trójmiastem – Emowskiego.

14 dynamicznych, a do tego niesamowicie klimatycznych, utworów utrzymanych w stylistyce Trap / Hip-Hop, która od kilku lat nie schodzi z czołówki najpopularniejszych miejskich gatunków muzycznych. “Dobra Perspektywa” to przemyślane teksty, starannie wyselekcjonowana muzyka oraz świetni goście, jak Zelo PTP, Dj Gondek, Bartosz / Endefis, idealnie dopełniający klimat płyty. Za produkcje oraz brzmienie materiału w całości odpowiada Tomasz Teka Kucharski.

Oficjalny video-singiel promujący album: Emowski x Zelo PTP „Szelest” można sprawdzić: TUTAJ!!! Do tej pory ukazały się także teledyski do utworów: “CHODŹ ZA MNĄ”, za którego wizualizacje odpowiada Neron – sprawdź! oraz “MANYKESZ” – sprawdź!

Tracklista:

 1. NOWY OLDSKUL gościnnie Dj Gondek
 2. MANYKESZ
 3. SZELEST gościnnie Zelo PTP
 4. DROGA DONIKĄD gościnnie Dj Gondek
 5. CHODŹ ZA MNĄ
 6. NIC NIE JEST W STANIE MNIE ZATRZYMAĆ gościnnie Dj Gondek
 7. NIE BYŁEM DOBRYM WZOREM gościnnie Bartosz ENDEFIS
 8. DOBRA PERSPEKTYWA gościnnie Dj Gondek
 9. ŻYJĘ II SKĄD JESTEM gościnnie Łuszy x SurfAIR
 10. KONSEKWENCJA gościnnie Dopek x Dj Endi NDZ
 11. PAUZA (SKIT)
 12. LUDZIE Z PRZESZŁOŚCI gościnnie Dejwid x Bartosz ENDEFIS
 13. ZAMKNIĘTY ROZDZIAŁ
 14. NNJWSMZ gościnnie Bordalajn x PePe KSC

Emowski – raper i producent z Trójmiasta, związany z kulturą hip hop od końca lat 90. Reprezentant legendarnej ekipy 3MPS! Znany jest ze współpracy z największymi postaciami polskiej sceny rapowej jak Pih, Borixon, Ten Typ Mes, Numer Raz czy producenci tacy jak Donatan, L.A. z Whitehouse, Kixnare, Złote Twarze, DNA, RX, Szogun (Szybki Szmal) i wielu innych.

Jego debiutancki album “Z Perspektywy Czasu” pojawił się w oficjalnej dystrybucji nakładem wytwórni Fonografika (marzec 2008, jeszcze pod pseudonimem Emo).  Płytę promował teledysk do bardzo dobrze przyjętego “N.P.B.K.K.N.J.” – gdzie gościnnie udzielają się: Pih, Borixon oraz kolektyw Dj 13Crew, a za jego produkcje odpowiadał L.A. z duetu producenckiego WhiteHouse. Teledysk jest dziełem Grupy Impact (reż. Dawid Napierała, Abelard Giza).

Utwór, w skróconej wersji pojawił się na mini-albumie Pih’a “Ulice bez jutra / Czarny kruk” (Camey Records 2007).

W kwietniu 2010 ukazała się długo oczekiwana płyta projektu MVP (Emowski x VRS) – “Żyję Tu Gdzie Melanż”.

Album promował kontrowersyjny teledysk “One Lubią Ten Hajs” oraz “Mamy To” (gościnnie Numer Raz). Z powodu rozpadu MVP, w teledysku “Mamy To” nie wziął udziału Vrs, którego zwrotka została usunięta. Album został umieszczony w internecie, do pobrania za darmo. W późniejszym czasie wytłoczono również limitowany nakład CD.

TELEDYSK: EMOWSKI x ZELO PTP – „Szelest” (prod. Teka)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ