Koncert Zbuka oraz Filipka, a także bitwa freestyle, w której do zgarnięcia jest aż tysiąc złotych.

To tylko część wydarzeń, jakie składają się na tegoroczną Bitwę Prawną, której hasłem przewodnim jest BAN NA PRZEMOC.

Bitwa Prawna odbywa się już po raz trzeci. W tegorocznej edycji organizatorzy postanowili zwrócić uwagę na problem przemocy, głównie tej domowej i szkolnej. 26 października pojawił się spot zapowiadający kampanię.

Od wczoraj natomiast na kanale Step Records, oglądać możemy klip i utwór promujący akcję |SPRAWDŹ!!!|. Jego autorem jest freestyle’owiec Czeski, który, jak co roku, pełni funkcję Dyrektora Artystycznego. Autorem bitu jest GrubSon, a za realizację zarówno klipu jak i spotu odpowiada ekipa Powidok.

Obecnie trwają także zapisy na bitwę freestyle, która odbędzie się już w najbliższy piątek (10.11) we Wrocławiu w Akademia Clubie. Pula nagród to 1700 zł. Aby zgłosić się na bitwę wystarczy wysłać mail na adres bprawna@gmail.com podając swoje imię, nazwisko, ksywkę oraz numer kontaktowy. Kampanię zamkną koncerty Filipka oraz Zbuka. Więcej informacji w wydarzeniu: ZAPISZ SIĘ!

Organizatorem Bitwy Prawnej jest Adwokatura Polska, sponsorem Naczelna Rada Adwokacka. Pozostali patroni to Hip-hop.pl, Freestyle.pl oraz Muzykoholicy.

Więcej informacji na www.fb.com/bitwaprawna.pl akcji oraz na stronie www.bitwaprawna.pl.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ