546354453

W sieci pojawił się trailer zapowiadający pierwszą solową płytę reprezentanta Diil Gangu – Żarego

Lecimy z tym! <<Od porażki do zwycięstwa>> – pierwszy singiel promujący moją solówkę! Sprawdźcie zapowiedź i bądźcie czujni! <<Swój chłopak>> jeszcze w tym roku, pełna wersja klipu na dniach! Elo!” – informuje Żary.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/zaryofficialjlb/videos/1865165987036336/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

 

Wydawnictwo to ukaże się nakładem Hemp Records

Jeszcze przed końcem tego roku ukaże się “Swój chłopak” – solowy album Żarego, który do tej pory kojarzony był głównie z legendarną warszawską grupą HEMP GRU.

Na płycie, za której charakter odpowiada naczelny producent Hemp Records Szwed Swd, usłyszycie dobry polski rap na klasycznych bitach, wzbogaconych o trapową perkusję i nowoczesne brzmienie.

Żary zadebiutował w nagraniach HG już w 2004 roku. Dopiero po 12 latach zdecydował się na swój solowy debiut, który śmiało można nazwać jedną z najbardziej oczekiwanych polskich płyt hh tego roku. Zapytany o to dlaczego nie zrobił tego wcześniej, odpowiada: Dużo się dzieje, jestem zdania, że lepiej zrobić dopracowany album, niż pchać na szybko, licząc na jego sprzedaż. Teraz czuję, że jest to mój moment i najlepszy czas na tę płytę.

Okładkę możecie sprawdzić na rap-news.eu: WEJDŹ!!!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ