fot. @ciociaewaaa_foto

Ekipa filmowa 9LiterFilmy udostępniła kolejny odcinek cyklu “Kadr na plan”, w którym odsłania kulisy prac nad poszczególnymi teledyskami.

W nowym materiale video możemy zobaczyć, co działo się podczas realizacji klipu do utworu “Balans”, promującego najnowszy solowy krążek Palucha, pt. “Czerwony Dywan”. W utworze gościnnie pojawił się Słoń WSRH |zobacz pełny klip!|.

Teledysk przekroczył już próg 20 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Po serii platynowych albumów poznański MC nie zwalnia tempa i rok od ostatniej premiery wypuścił kolejny krążek. Na materiale znajduje się 14 premierowych pozycji. Wśród gości oprócz raperów z wytwórni Palucha: Joda, Szpaku, Kobik, pojawi się również Słoń, a także francuski raper z polskimi korzeniami PLK. Za warstwę muzyczną odpowiadają najzdolniejsi producenci z rodzimej sceny: APmg, Sergiusz, 2K, Michał Graczyk, Hubi, Julas, SoDrumatic, Gibbs oraz polsko-belgijski duet YoungVeteran$ i francuski producent Benjay. Lirycznie w dużej mierze album skupia się na świecie showbiznesu i wszechobecnej potrzebie atencji, która występuje już nie tylko wśród kolegów z branży ale dotyczy całego dzisiejszego pokolenia. Nie zabraknie jednak lżejszych numerów takich, jak: singlowa “Spłata” na bicie Julasa, czy osiedlowych bengerów, typu: “Mój Kościół” produkcji APmg.

Tracklista:
1 Intro
2 “Czerwony Dywan” – prod. 2K & Michał Graczyk
3 “Balans” ft. Słoń – prod. APmg
4 “Ładni Smutni Ludzie” – prod. SoDrumatic
5 “Nie Myśl o Tym” ft. Kobik – prod. APmg
6 “Nowa Polska” – prod. Benjay
7 “Mój Kościół” – prod. Apmg
8 “Sidła” ft. PLK – prod. Young Veteran$
9 “Opozycja” – prod. Michał Graczyk & Hubi
10 “Spłata” – prod. Julas
11 “Pudle” – prod. Gibbs
12 “Amalgamat” ft. Joda, Szpaku – prod. APmg
13 “Peeling” – prod. SoDrumatic
14 “Życie Wieczne” – prod. Sergiusz

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ