Cakes Da Killa zawita do Polski…

Niewielu raperów tak odważnie walczy o prawa człowieka, jak Cakes Da Killa. Obok Le1fa oraz Mykki’ego Blanco jest najbardziej znaną postacią łączącą środowisko hip-hopowe ze społecznością LGBT.

Artysta wystąpi w tym roku w Polsce w ramach odbywającego się w Gdańsku festiwalu Soundrive.

Cakes Da Killa pochodzi z New Jersey. Początkową atencję publiki zyskał ze względu na swoją orientację seksualną. Z czasem okazało się, że młody raper ma do zaproponowania o wiele więcej, niż tani skandal. Cakes w swojej twórczości nawiązuje do east coast hip-hopu lat 90., dodając mu jeszcze więcej przebojowości i emocji. Ma niebywały talent do budowania narracją barwnych scen. Czasami, aż zbyt barwnych…

Dyskografię Cakes Da Killa zamyka wydany w ubiegłym roku album „Hedonism”. Cakes Da Killa odwiedzi w tym roku Polskę w ramach Soundrive Fest. Impreza odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 2 września w klubie B90 w Gdańsku. Do tej pory organizatorzy Soundrive Fest ogłosili, że w ramach festiwalu wystąpią: Grave Pleasures, Pill, Get Your Gun, Dead, Not Pretty Enough, Rara, BNNT, Mayatri, Lutownica i A/T/O/S.

Bilety:
I Pula karnetów – 70 zł WYPRZEDANA
II Pula karnetów + CD Soundrive Fest 2014 gratis – 80 zł
III Pula karnetów + CD Soundrive Fest 2015 gratis – 90 zł
IV Pula karnetów + CD Soundrive Fest 2016 gratis – 100 zł
Tylko na: www.tickets.soundrive.pl

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ