DistrictAREA rozpoczęło przedsprzedaż najnowszej płyty Włodiego – “Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu”.

Od dzisiaj do 29.03.2017 w sklepie wytwórni www.districtarea.pl oraz na stronie ww.wdpdd.pl możliwe jest zamówienie płyty „WDPDD” w edycji limitowanej. Pakiet preorderowy zawiera płytę z autografem, plakat A5, wlepki oraz bonusowe CD z instrumentalami z płyty.

Od strony producenckiej za utwory na płycie odpowiadają DJ B, Sampler Orchestra i The Returnes. Za okładkę oraz grafiki związane z płytą odpowiada Łukasz Bujno (DJ DEF). Gości, którzy udzielili się na płycie poznamy niebawem.

Na “WDPDD” Włodi po raz kolejny stawia się w roli obserwatora świata i bezkompromisowo go punktuje. 10 mocnych numerów składających się na płytę o ciężkim, klimatycznym brzmieniu, doskonale uzupełnionym przez starannie dobranych gości. Wraz z producentami takimi jak DJ B, Sampler Orchestra czy The Returnes stworzył album, który zdecydowanie sprosta oczekiwaniom środowiska i pozycji jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Nowy album to mocno offowe oblicze Włodiego – nowe utwory charakteryzuje duża surowość, a sam raper określa swoją najnowszą twórczość jako „rap fabularny”.

Tracklista:
1. Nie widzę przeszkód
2. Przy Okazji
3. Przywilej
4. Szyld
5. ZapachPS
6. NWR / Bez Obawy
7. D / CD
8. IBNM
9. Kominy
10 Widmo

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ