W ostatnich dniach Włodi rozpoczął promocję swojej nowej płyty – “Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu”.

DistrictAREA ujawniło, że to właśnie u nich ukaże się najnowszy album warszawskiego rapera.

Dogadanie spraw między nami nie zajęło dużo czasu – od początku wiedzieliśmy, że się rozumiemy i chcemy współpracować. Na tej płycie nie ma słabego numeru – praca Włodiego i producentów oraz gości zaowocowała naprawdę wysokim poziomem całego albumu. Włodi jest zresztą swego rodzaju symbolem jakości rapu na polskiej scenie. W DA z kolei kładziemy bardzo duży nacisk na jakość działań promocyjnych i wydawnictw – dlatego też nasza współpraca była naturalnym krokiem obu stron” – mówi Maciej Dziedzic z DistrictAREA.

Jak ujawnia DistrictAREA, preorder rusza w ciągu kilku dni – w przyszłym tygodnie otrzymamy także nowy singiel promujący WPDD. Premiera płyty odbędzie się 31.03.2017, a gości, którzy pojawią się na płycie wytwórnia i raper będą ujawniać stopniowo.

DistrictAREA prostuje też informacje o dacie singli oraz preorderu płyty: „Wraz z ujawnieniem strony wdpdd.pl, niezamierzenie pojawiły się na niej daty startu przedsprzedaży oraz premiery pierwszego singla. Możemy ich dotrzymać, jednak istnieje możliwość przesunięcia startu preorderu o kilka dni w przód. Dlatego też prosimy o cierpliwość – w przyszłym tygodniu na pewno zobaczycie pierwszy singiel oraz będziecie mieli możliwość zamówienia edycji limitowanej WDPDD”.

Płyta będzie dostępna w sklepie distrctarea.pl oraz na głównej stronie promocyjnej albumu – www.wdpdd.pl.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ