Veysel, Massiv i Gringo rapują dla „4 Blocks”

TNT zapowiada „4 Blocks”, nowy serial kryminalny o życiu arabskiego klanu w jednej z berlińskich dzielnic. W produkcji pojawią się również popularni niemieccy raperzy, Veysel, Massiv i Gringo, którzy nagrali promujący serial teledysk. Premiera „4 Blocks” 8 maja o godz. 21:55.

Veysel, Massiv i Gringo rapują o historii swoich bohaterów z „4 Blocks” – Abbasa, który staje się nową głową rodziny, Latifa, rozdartego pomiędzy miłością do żony, a lojalnością wobec klanu, oraz Samira, który za wszelką cenę próbuje uratować rodzinę przed konsekwencjami nieudanej narkotykowej transakcji. Teledysk był kręcony w opuszczonym berlińskim więzieniu i zawiera niepublikowane dotąd nigdzie sceny z serialu. W ciągu zaledwie dwóch dni klip obejrzało ponad pół miliona osób na Youtube i Facebooku. Widzowie „4 Blocks” będą mogli usłyszeć w serialu również kilka piosenek z albumu Gringo, Hasan K i Goldfinger Beatz pt.: „Gringo City”, w tym nieoficjalny hymn dzielnicy Neukölln, której dzieje się akcja serialu, czyli „Neukölln Boss 4”.

Głównym bohaterem „4 Blocks” jest Toni Hamady, który już niebawem ma stanąć na czele kontrolującego dzielnicę arabskiego klanu. W rzeczywistości bohater chciałby rozpocząć spokojne życie z dala od swojej kryminalnej przeszłości, jednak jego plany krzyżuje policyjny nalot, podczas którego zginie jeden z funkcjonariuszy. Toni, by ocalić działalność klanu, będzie musiał przejąć stery rodzinnego interesu, a jego brat Abbas wcale nie ułatwia mu tego trudnego zadania. Premiera serialu w poniedziałek 8 maja o godz. 21.55 na antenie TNT.

Na specjalnej stronie poświęconej serialowi „4 Blocks” 4-blocks.pl można znaleźć szczegółowe informacje na temat serialu, m.in.: opisy odcinków, obsadę oraz poznać kulisy powstawania produkcji.

O Turner International
Turner International odpowiada za takie czołowe marki jak CNN, TNT, Cartoon Network i TCM, jak również inne kanały oraz działalność nadawcy w Ameryce Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. Nadaje kanały płatnej i darmowej telewizji, jak również dostarcza usługi poprzez Internet, współpracuje komercyjnie z różnymi partnerami przy przedsięwzięciach z dziedziny mediów; działa w porozumieniu z Warner Bros. i HBO, by zwiększyć globalny zasięg Time Warner. Turner odpowiada za 40 marek telewizyjnych nadawanych jako 175 kanałów, w 33 językach w ponad 200 krajach. Turner International jest spółką zależną Turner, części koncernu Time Warner.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ