fot. mat. pras.

Radomski label TIW MUSIC powiększył się o kolejnego rapera! Do grona zakontraktowanych już artystów dołączył właśnie Wiśnia Bakajoko.

Reprezentant lubelskiej sceny rap, tworzeniem muzyki zajmuje się od 7 lat, a słuchacze poznali go dzięki takim numerom jak, m.in.: „THC”, czy „Witaj w moim mieście”. Stylówka Wiśni to klasyczny, hardkorowy rap, okraszony realistycznymi opowieściami z lubelskich Bronowic, dzieki czemu wyrobił sobie markę jednego z czołowych MC w swoim mieście.

– Cenię Wiśnię od kiedy po raz pierwszy usłyszałem jego kawałki na koncercie w Lublinie. Ciekawe, poruszające teksty, a do tego czuć w jego przekazie prawdę. No i przy tym jest w naprawdę dobrym chłopakiem. – powiedział portalowi rapnews.pl właściciel radomskiego labelu TPS.

Kiedy będzie można spodziewać się premiery debiutanckiej legalnej płyty Wiśni Bakajoko? TIW Music nie ujawnia szczegółów, lecz na pewno trafi on na sklepowe półki jeszcze w 2019 roku. Wkrótce więcej informacji!

Ponadto, w ciągu najbliższych kilku miesięcy, nakładem wytwórni TIW Music ukaże się jeszcze kilka innych projektów jak, m.in. solowe płyty: Dacka, TPS-a i Wieszaka.