Malines, który rok temu udostępnił teledysk do utworu American Dream z nadchodzącej płyty „T.K.O.” (która według naszych informacji pojawić ma się w przyszłym miesiącu), zapowiedział pojawienie się w ten weekend dissa na Belmondo, znanego również jako Młody G.

Według Malinesa, raper z Gdyni miał nazwać parę dni temu w komentarzu pod postem na Instagramie jego ojca, który w latach 70-tych należał do subkultury gitowców – od cwela, co w tamtych latach było niedopuszczalne.

Autor zbliżającego się dissa ma zamiar wrzucić w dzień premiery screeny z całego zajścia i poruszyć w tekście temat takich person w rapie, jak Belmondo oraz dać „pstryczek” w nos Paluchowi z Biura Ochrony Rapu za dopuszczanie takich „osobistości” do nagrywania.

Poniżej mały przedsmak:

Diss na Belmondo a.k.a. Młody G. na dniach…

Na dniach wleci diss na Belmondo a.k.a. Młody G. za nazwanie mojego ojca (który był gitowcem) cwelem przez osobę która sama nim jest. Szczegóły będą w dissie.Poleci pstryczek w nos m.in. szefa Biury Ochrony "Rapu" za dopuszczanie takiej pedaliady do mikrofonu. Pozdro!

Opublikowany przez MALIN akę Malinesa Środa, 22 kwietnia 2020

3 KOMENTARZE

  1. Gitowcow? Jak już Kurwa piszecie to przynajmniej tak jak było. Kurwa gitowiec ja pierdole

ZOSTAW ODPOWIEDŹ