Niebawem pojawi się nowa płyta Waco?

Waco od wielu lat jest w trakcie tworzenia swojej kolejnej płyty. Już w 2015 roku zapowiadał: “Myślę że jak dokończę 2 album nagrywając jeszcze więcej utworów z jazzmanami łącząc mocne ciężkie swingujące bębny z siłą dęciaków to zamknę mordę tym wszystkim którzy mnie pogrzebali oraz oddam szacunek i dam satysfakcję tym którzy poświęcili swój czas i wzięli udział w tym projekcie“.

Na początku lutego 2017 roku pojawiły się nowe informacje odnośnie pracy nad nowym projektem legendarnego polskiego producenta: “mi wystarczy, że mogę robić muzykę dla przyjemności, nie muszę jej sprzedawać, nie potrzebuję więcej do bycia szczęśliwym niż to co mam, a jak nagram płyty i stwierdzę że już tego nie czuję, oddam sprzęt młodzieży, synowi i innym, żeby nie musieli zawracać kijem wody w rzece” – odpowiedział w komentarzu jednemu ze swoich słuchaczy.

Jego ostatnia producencka płyta “Świeży materiał” ukazał się nakładem wytwórni Prosto Label pod koniec czerwca 2001 roku. Pojawiły się na nim takie hitowe utwóry, jak m.in. “Graffiti” Deluksów i Kosiego, “Wskaż co chcesz” Incydentów, czy “Tak to wygląda” WWO.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ