fot. fragment okładki

Wac Toja nie zwalnia tempa! Dzisiaj premierę ma jego długo zapowiadany album „OSTRY SOS„. Po poprzedniej płycie, którą fani odebrali bardzo dobrze, raper stanął na wysokości zadania i zaprezentował jeszcze lepszy materiał.

Świeży krążek zawiera całkowicie nową odsłonę artysty, który przy tworzeniu współpracował z Matheo. Wśród kawałków z płyty znajdują się już udostępnione wcześniej „CHILL HOT„, czyli bardzo imprezowy rytm, który niesie ze sobą wiele energii czy piosenka „SWEET BELLS„, do którego teledysk zrealizowano w Gruzji!

Pozytywnym zaskoczeniem promującym płytę „OSTRY SOS” mogą mogą być również „DRES” i „ZAPROWADŹ DO PIEKŁA (CAYENNE)„. Pierwszy z nich to swoiste połączenie rapu i rocka, w którym o brzmienie gitar zadbał Marek Jabłoński, natomiast do piekła zaprowadzi Was frontman zespołu LADY PANK, czyli Janusz Panasewicz, bo to on partneruje Wac Toja w kawałku.

OSTRY SOS” to całkowicie świeże brzmienia i zaskakujący klimat, które zapewniają nowe doznania. Mimo wszystko raper nie zatracił tego, co mu w duszy gra, dzięki czemu powstał naprawdę interesujący krążek.

Odsłuch dostępny jest w serwisach streamingowych. Polecamy również sprawdzić premierowy singiel „Fala (Piri piri)”, do którego gościnie dograł się Malik Montana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here